• info@anadolusinerji.com
  • 0216 376 03 92

Anasayfa / Sektörel Çözümler

SAP Business One  Anadolu Sinerji Antrepo-Serbest Depo  Çözümleri

SAP Business One  Anadolu Sinerji Antrepo-Serbest Depo  Çözümleri

 

 

 

ANADOLU SİNERJİ ANTREPO NEDİR ?

 

Sap Business One + Mantis LV3 P entegrasyonu ile  Operasyonlarının  verimliliğinin iyileştirilmesi, operasyonel maliyetlerin azaltılması, müşteri memnuniyetinin artırılması, çalışan  verimliliğinin iyileştirilmesi,  yatırımın geri dönüşünün sağlanması amacı ile uluslararası standartlarına göre dizayn edilmiş, ölçülebilen ve standardize edilmiş bir lojistik sistemi.

 

 

SAP Business One İş planları, mamullerin ne kadar miktarı için nerede, ne kadar sürede, hangi sıra ile hangi operasyonlardan geçerek, hangi aktivitelerle, hangi malzemeleri ve yardımcı araçları kullanarak, hangi kontrollerden geçerek sevkedileceğinin  tanımladığı rotalardır.

Her bir sevkiyat ve sipariş için ayrı ayrı iş planı yapılması zorunludur. İş adımlarında işyerleri, denetim anahtarları ve ilgili süreler girilecektir. Bir malzeme birden fazla depoda bulunuyorsa, alternatif sevkiyat planları oluşturulacaktır.

SAP Business One  + Lv3 Plus modülüne ait kontrol işlemleri de iş planlarında kontrol operasyonları olarak tanımlanacaktır.

 

Sevkiyat  ve diğer sistemler arasında senkronizasyon problemleri ÇÖZÜLECEKTİR.

Senkronizasyon sorunlarından dolayı stok ve Sevkiyat  yönetimi doğru ve zamanında yapılamamaktadır. Bu da hem maliyetleri  hem de Sevkiyat kalitesini doğrudan etkilemektedir.

Kullanılan pek çok transaction tek tek malzeme kodu girilerek yapılmakta ve İşlemler büyük zaman kaybına neden olmaktadır. HIZ KAZANDIRILICAKTIR

Şirketin  pek çok kısmında  doğru Sevkiyat  planlama, sabitleme, Sevkiyat  sipariş yönetimi, araç  yükleme, malzeme tedariki, tüketim ve teyit yöntemleri İLE KONTROL SAĞLANACAKTIR.

Malzeme, müşteri,sipariş kişi, vardiya, işyeri vb. bazında ANALİZLER yapılacaktır.