• info@anadolusinerji.com
  • 0216 376 03 92

Anasayfa / Hizmetler

SAP Business One For SQL

SAP Business One For SQL

 

 

SAP Business One ihtiyaçları sadece fatura kesme düzeyini aşmış tüm KOBİ’lerin taleplerini karşılamak üzere geliştrilmiş bütünleşik ve esnek bir ERP yazılımıdır.

 

Finans, satış, crm, servis, üretim, depo, satınalma,proje yönetimi, hizmet yönetimi, stok, e belgeler, demirbaş  lojistik ve raporlama modüllerinin tümünü bir arada ve entegre bir şekilde sunan geniş kapsamlı bir üründür. Standart olarak Microsoft Office ve Outlook ile entegre yapısı kullanımına büyük esneklik ve avantaj sağlar. Yetenekli SDK ile istenilen geliştirmelerin yapılmasına imkan sağlayarak genişleyebililir yapısını destekler. Kurulumu sonrasında Uzaktan Destek Sistemi (RSP) sayesinde potansiyel sorunların önceden teşhis edilerek engellenmesini, günlük operasyonların güvenli bir şekilde yürütülmesini ve güncellemelerin uzaktan yapılabilmesini mümkün kılar.

 

 

Proje metodolojisi SAP’nin Business One ürününün proje yönetimi için geliştirmiş ve dünyadaki tüm SAP Business One projelerinde kaynak olarak kullanılan SAP Business One Accelerated Implementation programı kullanılarak gerçekleştirilecektir. Metodolojiye ait dökümantasyon proje başlangıcında proje yetkilileri ile paylaşılacaktır.

 

 

Genel Özellikler

Entegrasyon: SAP Business One fonksiyonlarının tümü, departmanlar arası iş süreçlerinden oluşan bir iş akışında birleşmektedir. SAP uygulamaları aynı zamanda tedarikten teslimata kadar uzayan lojistik bir zincir oluşturmak için, iş süreçlerini müşteriler ve tedarikçilerle birleştirmektedir.

Fonksiyonellik: SAP uygulamalarının, işletmelerdeki tüm standart iş ihtiyaçları için anlaşılır fonksiyonellikleri vardır. Sektörlere özgü iş süreçlerinin de eklenmesiyle, pek çok sektörün özel ihtiyaçlarını da karşılayabilmektedir.

 

 

Esneklik: SAP Business One, esnek bir organizasyon yapısı sağlamaktadır. Geniş bir fonksiyon ve alternatif iş süreçlerine ilave olarak işletmeler, ihtiyaçları olan modülleri standart SDK ile uyarlayabilmektedirler.

 

 

Çok yerden işletme olanağı: SAP Business One ile işletmeler, farklı bölgelerde bulunan bayi, ofis, fabrika veya şubelerdeki iş süreçlerini birleştirebilmektedir.

Bilgiye hızlı erişim: Süreç yönelimli işlemlerde, verimliliği artırmaktadır. SAP Business One birbiriyle ilişkili süreçleri kurgulayarak, her bir çalışanın gerekli bilgiye hızlı bir şekilde ulaşmasını sağlar. Çalışanlar doğru bilgiye doğru zamanda ulaşabilir.

 

 

Yeniden yapılanma: İşletme ihtiyaçlarını karşılamak üzere sahip olduğu entegre süreçleriyle SAP Business One, geleneksel yapı ve organizasyon metodlarını yeniden yapılandırma potansiyeline sahiptir. İşletmenin temel iş süreçlerini yeniden tasarlayarak, performansı artırmaktadır.

 

 

 

Evrensellik: SAP Business One uygulamalarının evrenselliği vardır ve bu alanda uzman ve destek sağlamak daha kolaydır.

Mobilite: SAP Business One uygulaması hiçbir ek lisans ücreti ödemeden, yazılımın mobil ortamdan kullanılmasını desteklemektedir.

 

 

Nakit yönetimi, stok problemleri, kalite problemleri, müşteri hizmetleri gibi işletme problemlerini azaltır ya da ortadan kaldırır.

 

Getiriler:        

İşletmenin bütün fonksiyonlarının bütünleşik olarak çalışabilmelerine imkan verir.

 

 

 

 

Veritabanı teknolojisini kullanarak, kolay kullanımlı tek bir kullanıcı arayüzü ile işletmenin bütün fonksiyon bilgilerini kontrol eder.

Kurumsal temelde Entegre Bilgi Sistemi olan bilgiye ulaşımı kolaylaştırarak yönetimin daha etkin olmasını sağlar.

Yalnızca aynı işletmede bulunan departmanların sistem entegrasyonunu sağlamakla kalmaz, aynı yönetim altındaki işletmeler arasında da entegrasyonu sağlar.

Yeni teknolojilerin kullanımına izin verir.

 

 

 

İşletmenin yalnızca mevcut ihtiyaçlarına cevap vermekle kalmaz, iş süreçlerinin daha etkin hale gelmesini ve sürekli iyileştirilmesini sağlar.

 

 

 Farklı para birimlerini, farklı mali yılları, farklı dilleri ve farklı fatura bilgilerini desteklemesinden dolayı kurumun uluslararası operasyonlarının kolay gelişmesini sağlar.