• info@anadolusinerji.com
  • 0216 376 03 92

Anasayfa / Kurumsal

Hakkımızda

Anadolu Sinerji Yazılım Aş.

Anadolu Sinerji A.Ş.  1996 yılında  Piramit Bilgisayar olarak özel  sektörel  yazılım geliştirme hedefiyle kuruldu.Üretim ve Lojistik sektörlerinde  yönetilemeyen süreçleri hazırlamış olduğumuz PRM platformunda yönetilmesi sektörde oldukça başarırılı sonuçlar alınmasınını sağladı.Çok kısa sürede müşteri sayımızda ve başarılı proje sayısında önemli bir artış yaşandı.Türk sanayicisi ve lojistik firmalarımızın yurt içi ve yurt dışında operasyonlarını yönetebilmeleri  için ortaya çıkan entegrasyon ihtiyacı bizi SAP markası ile  işbirliğine yöneltti.

SAP markasının SAP Business One olarak Türkiyede  faliyet göstemesi bizim için yeni bir başlangıç oldu.Anadolu Sinerji bu amaçla Türk Yazılım firması olarak  yurt dışında da  iddalı bir şekilde  yerini aldı. SAP BUSINESS ONE  platformunun  son derce başarılı teknik altyapıya  sahip olması ,çoklu dil desteği ve özellikle sahip olduğu Sap Business One AddOn  teknolojisi ,geliştirmiş olduğumuz Sap Business One Üretim,Sap Business One Lojistik,Sap Business One Depo, Sap Business One Antrepo,Sap Business  One Bordro,Sap Business One WMS LV3 çözümlerimiz için büyük ve değerli  bir altyapı oldu.

Tüm çözümlerimiz SAP BUSINESS ONE  platformunda bir uçtan bir uca çalışan sektörel ERP ye dönüştü.Bu dönüşüm hem yurt içinde hemde yurt dışında müşterilerimize  oldukça güçlü rekabet avantajı sağladı.

Sap Business One Finans, Sap Business One Crm,  Satınalma, Satış, Sap Business One Hizmet-Servis, Sap Business One Üretim, Depo,lojistik, Sap Business One E Süreçler  ve Raporlama modüllerinin tümünü bir arada ve entegre bir şekilde sunan geniş kapsamlı çözümler oluşturduk.

Standart olarak Sap Business -Entegrasyon , Microsoft Office ve Outlook     ile entegre yapısı çözümlerimize  büyük esneklik ve avantaj sağladı.YetenekliSap Business SDK ile istenilen geliştirmelerin yapılmasına    imkan sağlayarak genişleyebililir yapısı büyümemizi ve farklı sektörlere çözüm geliştirmemizi destekledi. Kurulum sonrasında Uzaktan Destek Sistemi (RSP) sayesinde potansiyel sorunların önceden teşhis edilerek engellenmesini,  günlük operasyonların güvenli bir şekilde yürütülmesini ve güncellemelerin uzaktan yapılabilmesi müşteri hizmeti ve memnuniyeti üst seviyeye çıkarmamıza neden oldu.

Anadolu Sinerji olarak , müşterilerimizle uzun vadeli ilişkiler kurmak ve onlara katma değerli hizmetler sunmak için müşterilerimizin gelir ve gider dengelerini olumlu yönde etkileyebilecek bir teknoloji ve çözüm ortağı olarak çalışmak hedefindeyiz.